Assembly | Android ve iOS Oyun Hileleri

Assembly

iOS işletim sistemlerine efendi iPhone ve iPad cihazlarınıza indireceğiniz, Pixite adlı geliştirici tarafından hazırlanan Assembly uygulaması herkese özel birbirinden farklı olarak tasarımlar yapmanıza imkan tanıyor.

Herkesin kendine özgül amma şeyler bulabileceği bu çalışma doğruca logolar, simgeler, karakterler uzun lâfın kısası hayal gücü edebileceğinizden bir kat daha artı özellikte vektörel tasarımlar oluşturabileceksiniz. Çokça geniş kimi kütüphaneye usta kullanma içerisinde sırasıyla stilinize dolayı istediğiniz tablo tasarımlarını yapabilir, istediğiniz sayfa düzeni ve çözünürlüğü ayarlayabilirsiniz. 

Profesyonelce yapacağınız tasarımlar göre seçilmiş birbirinden olağanüstü ton paletleri eğer gözünü alınabilir. Örneğin; Palet özelliklerinden damlalık aracı özelliğini kullanarak her tasarıma meyve göbeği ve mürekkep lekesi, durdurulma stili ve leke aynı amma ağır sonuç katarak fantastik şeyler ortaya çıkartabilirsiniz. Uygulamanın güçlü tasarım araçları sayesinde kimsede devamsız ve çizgi dışı portolon tasarımlarını gerçekleştireceğiniz bu çalışma katışıksız web dünyasının 1 numaralanmış tercihi olacaktır. 

İçerisinde hazırlıklı iken sunulan 180’den pozitif figür birlikte kurgu gücünüzü oluşturarak neler yapabileceğinizin sınırı dalgın. Hem oluşturduğunuz tasarımlarınızı ayrıca 4096×4096 piksele çok JPEG ve PNG gibi verim alma imkanına sahipsiniz. 

Assembly indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir