BS Player indir | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Son Eklenenler BS Player indir

BS Player indir

BS Player; ücretsiz aynı videoteyp programı olarak hemencecik çabucak bilcümle videoteyp ve patırtılı dosyalarınızı rahatlıkla oynatabileceğiniz ergonomik ayrımsız yazılımdır.

Windows tabanlı olan BS Player tam medya formatlarını ücretsiz olarak oynatmanızı sağlayan videoteyp izleme yazılımıdır. Uygulama AVI, MPEG1, MPEG2, XVID, DivX, 3IVX, OGG, MATROSKA, ASF, WMV, WAV, MP2, MP3, JPEG, GIF, BMP kabilinden video, patırtılı ve kılık formatlarını destekleyerek dörtköşe seyirler yaşamanızı sağlamaktadır. Az Çok kapsamlı tıpkı tasarıma erbap olan BS Player fil izleme kalitesini yükseltmek üzere tercih edebileceğiniz ergonomik bire bir yazılımdır.

BS Player yazılımının arayüzünden gerçekleştireceğiniz beş altı kıytırık işlem ile ses ve görüntüde yapılan değişşikliklerin yanı sıra altyazılar üstünde renk, vaziyet değişiklikleri birinci sınıf ve henüz düzenli davranış yaşamanızı sağlayacaktır. BS Player problemsiz ve kaliteli tıpkı tutum keyfi üzere banko yeğleme etmeniz müstelzim bir yazılımdır.

BS Player isimli yazılım sunucularımızdan kaldırılmıştır. Anlayışınız amacıyla teşekkür ederiz.
BS Player indir

, BS Player indir cephile.com adına sizler icin inceledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir