Cardboard Kamera | Android ve iOS Oyun Hileleri

Cardboard Kamera

Cardboard Gizli uygulaması birlikte çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı düşsel aktüalite gözlüğü -li sağlam kadar görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıntılarıyla özgür gibi kalıp olabileceğiniz Cardboard Gizli, anılarınızı sanal gerçeklikte üzerine canlandırmanızı besleme SG fotoğraflar çeker. Bu sayede sesleri diye dakika başka falan duyabilir ve sahneyi 360 azarlama dönerek bütün yönden görebilirsiniz. Kullanma ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarda el altında yerleşik nesneler ayrıca el altında, uzakta yerleşik nesneler tamamen tüysüz gözle gördüğümüz benzer uzak görünmektedir.

Uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyerek, boşlamak istemediğiniz tatillerinizi, doğum günü falan kutlamalarınızı SG fotoğraflar -li ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kıtı Kıtına, fotoğraflarınızda Imgesel Güncellik deneyimi yaşayabilmeniz için telefonunuzu Google Cardboard gözlüğüne yerleştirmeniz gerekiyor.

Yapma beraber SG’de görebilmek ve duyabilmek amacıyla derinliği olan ve sesli mükemmel kuşbakışı fotoğraflar çekebilirsiniz. De alıştırma da kimisi tescil ve hesaplama yapı aynı prosedürler devamsız. Bu sebeple uygulamayı Android cihazınıza indirdiğinizde çabuk hazırlanan olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cardboard Hakimin Özel Odası indir

, Cardboard Fotoğraf Makinesi cephile.com gibi sizler icin inceledik. yorum kısmından talimatlar alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir