Evernote Scannable | Android ve iOS Oyun Hileleri
home İphone Uygulama İndir Evernote Scannable

Evernote Scannable

Evernote ile iPhone ve iPad cihazlar göre geliştirilen Evernote Scannable, yanınızda kağıt uzaklaştırma derdine kusursuzluk veren ücretsiz bazı mobil tarayıcı uygulamasıdır.

Yapma doğruca istediğiniz evrak yahut yazıları daha bir tuşa basmanıza gerek kalmadan iOS cihazınızın kamerasıyla muhtemelen tarayabilirsiniz. Sayfaları aracısız olarak algılayabilen uygulama, yazıların tümünü telefonunuza ya da tabletinize hızı kimi şekilde aktarabiliyor.

Kaydedilen yazıları iCloud’a yükleyebilen Evernote Scannable, bu yazıların arkadaş canlısı ağlara gönderilmesini yahut e-zırh olarak atılmasına de imkan tanıyor.

Uygulama beraber de yazılarınızı Evernote’a hedef kadar aktarabileceğiniz olası aramalarda akıcı amma şekilde bulabilirsiniz. Tüm bunlara ilave iken Evernote Scannabler, kartvizitlerinizi keza tarayabiliyor. Taranan kartvizitler fakat LinkedIn hesabıyla eşitlenerek düzenli iken saklanabiliyor.

-Se sizde kağıt yükünden arınmak ve belgelerinizi mobil ortamda takmak isterseniz Evernote Scannable uygulamasını mutlaka denemenizi öneririz.

Evernote Scannable indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir