Gom Player Türkçe Yama indir | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Son Eklenenler Gom Player Türkçe Yama indir

Gom Player Türkçe Yama indir

Gom Player; pop ayrımsız iletişim araçları oynatıcısı kendisine ses ve video çözücülerinin batak olduğu benzeri yazılımdır. Kullanıcılarına sunulan bu mantinota programın 2.1x üstü sürümlerini Türkçeleştirmektedir.

Aplikasyon sebebiyle XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve elan metanetli haddinden fazla çözücüye kendiliğinde erbap olacaksınız. Eğere bir dekoder yüklemeye gereksiniz duyarsanız Gom Player degaje esas kodlu alanda aradığınız çözücüyü bulup gereksiz çözücülerin yüklenmesinden kullanıcılarını kurtarmaktadır. İndeksi çökmüş yahut sırf indirilememiş kırılmış olan AVI dosyalarını indirdiğiniz kadarı ile oynatabilirsiniz. Zira bu özellik sadece Gom Player uygulamasında mevcuttur. SMI, SRT, RT, SUB(IDX) kalıplı popüler zir alfabe dosya biçimlerini Gom Player uygulaması desteklemektedir. Yazılım sebebiyle alt yazının ağız boşluklarını, ekran üzerindeki konumunu, büyüklüğünü, çözünürlüğünü, yazı tipi kabil zorlu haddinden fazla niteliği basit ayarlayabilirsiniz.

Gom Player M3U, PLS, ASX kadar ter listesi biçimlerini desteklemekte yada Gom Player ile oluşturduğunuz ter listelerini ise farklı düz yürütücülerinde zahmetsiz çalıştırabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcılarının çabukça birden bir nice gereksinimine cevap verebilecek aynı uygulama olan Gom Player yamasının kullanabilmek amacıyla uygulamanın kendisinin sisteminizde hamile olması gerekmektedir.

Gom Player Türkçe Kapatma isimli yazılım sitemiz sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız amacıyla teşekkürname ederiz.
Gom Player Türki Yama indir

, Gom Player Türkçe Yama indir cephile.com adına sizler icin inceledik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir