Google Nik Collection 1.2.11 | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Genel Bilgiler Google Nik Collection 1.2.11

Google Nik Collection 1.2.11

Fazla uğraşmadan cazibeli fotoğraflar oluşturun.

Google Nik Collection, fotoğraflarınız üzerinde uzman manada düzenleme yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz bedava bir program. Içinde acemi kullanıcılar için fazlasıyla gereksiz filtre, efekt, düzenleme vasıtası taşıyan program Google ’ın imzasını taşıdığından Türkçe lisan seçeneğiyle geliyor.

Google ’ın uzman kullanıcıların zevkine sunduğu resim düzenleme programı Nik Collection ’daki araçları kullanarak fotoğraflarınız birer sanat eserine dönüştürmeniz olası.

Windows bilgisayarınıza bedava indirip direk kullanabileceğiniz programda eski fotoğraflara hasret duyanlar için hazırlanmış ON değişik vasıta kombinasyonu sunan Analog Efex Pro, detaylara ciddiyet sağlayan ve renklerle oynamayı tercih edenler için Color Efex Pro, siyah beyaz resim severler için 20 popüler film türü içeren Silver Efex Pro, hassas düzenleme gerektiren fotoğraflarda detaylara inmeyi kolaylaştıran Viveza, resimde kaybolan bölümleri öne içeri almamak için birebir HDR Efex Pro, görünüm keskinleştirme seçenekleriyle bilgileri ön proje çıkartmanıza destekçi olacak Sharpener Pro ve fotoğrafınızda gözden düşmüş noktacıkları sihirli biçimde ortadan kaldıran Dfine olmak üzere 7 tane araç bulunuyor.

Google Nik Collection 1.2.11 cephile.com olarak sizler icin inceledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir