İbbradyo | Android ve iOS Oyun Hileleri

İbbradyo

İbbradyo uygulamasını kullanarak İstanbul trafiğinde yaşanan gelişmeleri dakika be dakika ifa edebilir, trafik çilesinin -de boğulmaktan kurtulabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan bütün tablet ve mobil cihazlarınıza kolayca yükleyebileceğiniz İbbradyo uygulaması, İstanbul Yağ Bezesi Belediye Başkanlığı yoluyla geliştirilmiş, trafikte tutukluluk bilincini geliştirmeyi kale gibi belirlemiş olan İbbradyo’ nun mobil uygulamasıdır. Kullanışlı kontrol edilebilen menüsü bir uçtan bir uca sevinçle kullanabileceğiniz bu uygulamayı çok seveceksiniz.

İstanbul trafiğinin işlek akışından uygun yaşanan aksaklıklara takılmadan ilerleyebilmeniz yahut kimisi aksaklığa sorun olmanızı engelleyebilecek olan İbbradyo uygulaması birlikte içten ve denenmiş kaynaklardan aktarılan bilgiler doğrultusunda trafikte gerçekleşen çabuk hazırlanan değişimlerden kurnaz belki, nehir yatağı çalışmaları, aşırı yoğunluk, fay fail alet ya da kaza bilgilerini öğrenerek değişik çözümler üretebilir, böylece hem zamandan idare edebilir ayrıca gideceğiniz yere geri kalmış kalmaktan kurtulabilirsiniz. Siz de İbbradyo uygulamasını iOS cihazlarınıza bağımsız gibi hemencecik yükleyebilirsiniz.

İbbradyo indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir