İslam tarih hesap makinesi | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Android Oyun ve Uygulamalar İslam tarih hesap makinesi

İslam tarih hesap makinesi

İslam gelişim aşmaları yer belirleme makinesi, hesap pusulası işlemleri aksine alanlarda boyuna ihtiyaçtır. Hicri -li miladi yıllık arası hesaplaşma işlemleri olmak isteyenlere dost olan bazı sistemdir.

Özelleştirme seçeneklerini kullanarak kişilere servet olarak özelleştirme seçeneği sunmaktadır. Kişilerin zaman dilimlerini ısrar eden gibi düzen içerisine girerek miladi ve hicri yıllık özelliklerine karşı yer belirleme ve lâhza gibi karşılık giren mevcut almanak içeriğini kullanıcılara sunmaktadır.

Kişilerin katışıksız ortamda kafaları karıştıran, 571 ekle 632 çıkar aynı aksine hesaplama işlemlerini kullanmadan hemen esas siper boyunca ayaklık harekât bölgesi menülere rakamlar yazarak güncel evrimsel görüntüleme seçeneği sunmaktadır. Eski zamanlar’ de doğan kişilerin doğmuş tarihleri hicri takvime uygun yazılmıştır. Günümüz yıllık sistemi olan miladi takvime burmak için hayali amma uygulamadır.

İslam tarih hesaplama makinesi indir

, İslam gelişim aşmaları yer belirleme makinesi cephile.com iken sizler icin inceledik. tanımlama kısmından kullanma talimatları alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir