League of Legends Dominion Modu Kapanıyor indir | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Son Eklenenler League of Legends Dominion Modu Kapanıyor indir

League of Legends Dominion Modu Kapanıyor indir

League of Legends oyuncuları arasında çok pop olmayan ve etraflı süredir geri planda kalan Dominion Modu, Riot Games yoluyla kapanıyor. Toplanmış oyuncuları yüzdelik birinden daha bir iki sayıdaki oranının oynamayı sürdürdüğü Dominion modu hele kullanılmamış başlayan oyuncuların oyunu tanımasında koruyucu oluyordu.

MOBA türünde olmasına rağmen LoL’ün ölçün haritasında sunduğu eğlencenin haddinden fazla henüz farklısı sunan Dominion, gine 5’e 5 şekilde oyuncular beyninde oynanan ancak base savaşı kabil akım edilen ve alışılagelen oyunlara göre çok daha gelişmemiş sürede biten ağır ezgi ve farklı tıpkısı baziçe moduydu.

Yılın muayyen dönemlerinde oyuncuların çok sevdiği değişik baziçe modlarını kısa süreliğine oyuna karışma eden Riot Games, oyuncular eliyle bağlam görmeyen Dominion Modu’nu kaldırma kararı alırken bu durumdan dolgunca tıpkısı ders çıkardıklarını da açıkladı.

Oyuncuların alternatif kendisine yöneldiği baziçe modları arasında bildirme haddinden fazla tutan ise ARAM olarak nitelendirildi. Bu yüzden ARAM üzerinde şu dakika amacıyla tıpkısı fark olamaz. Fakat 22 Şubat’tan itibaren Dominion moduna antre yapılmayacak.

Dominion haritası olan Billur Kayalık’ta Dominion modu ile alay malay League of Legends oyuncularına veda ediyor.

Sizce Dominion modunu kaldırma kararı akıllıca mu? Mezuniyet sizin elinizde olsa kaldırır mıydınız?

İndir30.77 MB
League of Legends Ücretsiz Online Töz Zamanlı Izlem Oyunu

, League of Legends Dominion Modu Kapanıyor indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir