Makeup | Android ve iOS Oyun Hileleri

Makeup

Makeup uygulaması, Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak kendinize şiddetli abartısız makyajları dosdoğru parmakla yapılan formatta yapmanızı sağlayabilen özgür bazı çalışma. Özellikle umulmayan anlarda çekilen ve sosyal ağlarda paylaşılan fotoğraflarınızın sizi zorda bıraktığını düşünüyorsanız veya beğenerek çektiğiniz fotoğrafınız fazla bir daha şartların değişmesi yapılması gerektiğine inanıyorsanız cihazlarınızda bulunması gerektiğine inanıyorum.

Uygulamanın sunduğu seçeneklere ele almak gerekirse;

Kaygısızca tuvalet yapabilme Gerçekçi hayattaki kozmetik malzemeler Ünlülerin tarzlarını uygulayabilme Yüzlerce farklı olarak övünç kaynağı Renk başkalaşma Yüz kabul teknolojisi Alev ve çelişki ayarları

Gerçekte hafifçe katışıksız istediğiniz işlemleri parmaklarınızı kullanarak uygulayabilir ve yine de el altında ettiğiniz sonuçları eğlenceli ağlar fazla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. -Se makyajlı fotoğraflarınızın resim ve resim depo servislerinde saklanmasını istiyorsanız bu işlemleri ayrıca zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir