MightyText | Android ve iOS Oyun Hileleri

MightyText

MightyText tarafından bilgisayarınız üzerinden SMS ve MMS mesajlar gönderebilirsiniz

MightyText kullanıcıları Android telefonları üzerinden mesajlaşma derdinden kurtaran oldukça kullanışlı bir tarayıcı eklentisi olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınız üzerinde tamamen bedava olarak kullanabileceğiniz ve bir bilgisayardan SMS ima çözümü olan MightyText esas olarak mesajlarınızı bilgisayarınız üzerinden yazıp alıcılara ulaştırma konusunda size tezgâhtar oluyor. Bu sayede Android cihazınızın küçük klavyesinde mesaj yazma derdinden kurtulabiliyorsunuz. Eğer işiniz veya sosyal hayatınız gereği sık sık mesajlaşmanız gerekiyorsa MightyText zamanınızı daha verimli kullanmanıza asistan oluyor ve sizi üstün bir zahmetten kurtarıyor.

MightyText Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ve Opera internet tarayıcıları için geliştirilmiş bir tarayıcı eklentisi. Bu eklentiyi internet tarayıcınıza ekledikten sonradan Android cihazınıza uygulamayı yüklüyorsunuz ve eklentiyle uygulamayı eşleştirerek MightyText’i kullanmaya başlıyorsunuz.

MightyText Android cihazınıza gelen armaalrı ve bildirimleri bilgisayarınızda eş zamanlı olarak gösterebiliyor. MightyText’in internet tarayıcınız yoluyla ahenkli versiyonunu indirme bağlantımıza tıkladığınızda karşınıza meydana çıkan sayfa üzerinden indirebilirsiniz.

, MightyText cephile.com olarak sizler icin inceledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir