Mobipocket Reader Desktop indir | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Son Eklenenler Mobipocket Reader Desktop indir

Mobipocket Reader Desktop indir

Mobipocket Reader Desktop, sunumlarınızı, merhale içeriklerinizi ve var olan e-kitap içeriklerinizi yöneterek bayındır tıpkı şekilde okuma seçeneği sunan, şümullü özellikleri ile opsiyonel seçeneklere düzlük veren tıpkı yazılımdır.

Umumi yerine benzeri e-betik servisi sağlayarak, kitabevi içeriği sunan, içeriklerin analizi, kontrolü ve içeriklerin aktif namına mesai sistemleri ile hareket hamlesini kullanıcılara sunarak bilgisayar içerisinden anbean kitap okuyabilme, yıpranmamış içeriklere muvasala sağlayabilme ve gerektiğ ant alımlar gerçekleştirerek zorlanmadan bakir kitaplara üstelik ulaşım seçeneği sunmaktadır. Google üzerinden muamele seçenekliliği sunmaktadır.

Google aracılığı ile web okuma ve mazruf araştırma paneli sunarak, kütüphane içerisinde arama muktedir olmak için Internet bağlantısı gerekliliğine ihtiyacı olanlara, muamele yaparken insanların enerjik olarak müstevi okumalarına cevaz veren, masaüstü yöneticiliği seçeneği ile farklı zorlu dosyalarını kavzamak amacıyla imkan sağlayan bire bir programdır.

Mobipocket Reader Desktop indir

, Mobipocket Reader Desktop indir cephile.com adına sizler icin inceledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir