OneNote indir | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Son Eklenenler OneNote indir

OneNote indir

OneNote; Windows 10 tabanlı tablet ve düşüncesiz telefonlarınız üstünde dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman kerte almanızı sağlayıcı halis muhlis aynı dijital akıl defteri uygulamasıdır.

Tehlikeli hisse senedi temposunda çalışanlar ve sınavlara hazırlanan öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak olan aplikasyon ile fikirlerinizi, güruh notlarınızı, yapılacak işlerinizi, görevlerinizi yazabilir, notlarınıza görseller ve çizimler ekleyebilirsiniz.

Elle çeper ve çizme desteği sunan OneNote ile herhangi bir yerde ve temas ant sayfanıza yazılar yazabilir, notlar alabilirsiniz. Bu aksiyon üzere cihazınızın kalemini kullanabilmeniz cins. Berenarı dümdüz ve tetik bire bir arayüze erbap uygulamada parafin aynı geri plan üzerine notlarınızı alabilir, emeksiz yazıp resmetmek üzere yordam çizgilerden faydalanabilirsiniz.

Bu uğur amacıyla “Windows Gösteri Merkezi”inde mevcut “Denli” butonunu kullanarak desteklenen kalemler ile çabuk benzeri şekilde notlarınızı alabilir ve almış olduğunuz notlarınızı “Paylaşım” butonunu kullanarak Microsoft Edge, Clipper, Office Lens kadar onlarca uygulama ve bakım üstünde paylaşabilirsiniz.

amma velakin, notlarınız içerisinde meydan düzlük halk yazıları yada gösterici içerisinde bulunan metinlerde dilediğiniz herhangi bir şeyi aratıp bulma şansına sahipsiniz.

Yapılacaklar listesinde ise tamamladığınız görevleriniz amacıyla izin kutuları düzlük alıyor. Takkadak yegâne benzeri dokunuşla bu izin kutularına erişebilir ve tamamladığınız görevlerinizi işaretleyebilirsiniz.

Dijital Aşama Defterinizi hisse senedi arkadaşlarınız, aileniz yahut dostlarınız ile paylaşabilir, notları gelişigüzel düzenleyebilir ve yapılan değişiklikleri gerçeklik zamanlı olarak herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.
OneNote indir

, OneNote indir cephile.com namına sizler icin inceledik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir