Pixite Bundle | Android ve iOS Oyun Hileleri

Pixite Bundle

iOS işletim sistemlerine usta iPad ve iPhone cihazlarınız için geliştirilen Pixite Bundle uygulaması ile 7 aksine uygulamayı bazı arada bulabilecek ve fotoğraflarınız üzerinden inanılmaz değişiklikler ortaya çıkartacaksınız.

Bu paket uygulama sayesinde fotoğraflarınıza farklı amma ortada kazandıracak ve inanılmaz düş dünyanızı fotoğraflarınız fazla yargılama edeceksiniz. Uygulama içerisinde bulunan Assembly birlikte birbirinden şık logolar şekiller ve çizelge tasarımları yaratabilirsiniz, Union uygulaması birlikte istediğiniz fotoğrafları bağlanma özelliğine usta olacaksınız, Matter ile 3D şekilleri fotoğraflarınız ile birleştirebileceksiniz, Fragment -li sanatsal fotoğraflarınızı sergileyeceksiniz, Tangent uygulaması beraber mükemmel resim ve desenler yaratabileceksiniz, Shift birlikte fotoğraflarınızda farklı olarak kimi çok efekti kullanabilecek ve LoryStripes -li da ölçeklenebilir şerit ve çizgileri kullanabileceksiniz.

Siz hem fotoğraflarınız aşırı aksine tasarımlar kullanarak hayal gücü dünyanızı ortaya çıkarmak istiyorsanız 7 aksine uygulamanın bulunduğu bu paket programı mutlaka denemelisiniz. 

Pixite Bundle indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir