Pofway | Android ve iOS Oyun Hileleri

Pofway

iOS işletim sistemine öğretmen iPhone telefonlarda yahut iPad tabletlerde bedava gibi kullanılabilen Pofway, akıllı arkadaşlıklar kurmanızı karşılayan bir toplumcul kapan uygulamasıdır.

Hem eğlendirici keza etkileyici yaklaşık dijital dünyanın kapılarını aralayan Pofway birlikte sisteme kayıt olarak, başka belirtilen üyeler -li tez bazı şekilde haberleşebilirsiniz. Plaket sorgulaması ile farklı üyelere ulaşmanızı ikmal kullanma da onların sayfalarını görmenize ve anlık mesajlaşmanıza imkan tanıyor.

Pofway uygulamasının özellikleri

Plaka Sorgulama: Çük plakası sorgulayarak rahibe adayı kişilerle tanışabilir yoksa ünvan soyad, e-posta adresleri ile arkadaşlarınızı arayarak onlarla dokunuş kurabilirsiniz.

Anlık Mesajlaşın: Pratik Olarak bulunan arkadaş listenizdeki kişilerle lâhza mesajlaşma, aidat ve ekran referans benzer işlemleri yapabilir, stüdyo dışı göndererek yerinizden bilgili edebilirsiniz.

Bant Sohbetleri: Sürekli mesajlaştığınız arkadaşlarınızı gruba dahil ederek onlarla neler yaptığınızı paylaşabilirsiniz.

Yakındakileri Keşfet: Çevrenizde yerleşik kişileri arayarak yakınında kimlerin olduğunu bulabilir, dostça davranış isteği gönderebilir ve çabuk hazırlanan söylenti başlatabilirsiniz.

Hayatınıza içyüzü katacak eğlenceli planlar yapmanıza ayrıca imkan tedarik eden Pofway uygulaması aracılığıyla hayatın çap zeki yanlarını yollarda yaşayabilirsiniz.
Pofway indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir