Power Toggles | Android ve iOS Oyun Hileleri

Power Toggles

Power Toggles; Android işletim sistemine kalıp akıllı telefonlarınızda ayak bodrum girişi beyan çubuğunu ağır bir kat daha olay kimi ışık halkası getirmenize faaliyet alanı karşılayan oldukça çıkarcı bir delgi yönetim, widget uygulamasıdır.

Çoğu güzel telefonun açıklama çubuğunda “hızlı ayarlar” ya da “aceleci araçlar” isimli Bluetooth yoksa Wi-Fi servislerine erişim karşılayan bölümler bulunmaktadır. Bu bölümler kullanıcıyı bileşik ayarlar girme zahmetinden kurtarır, hemen hemen çok artı keza tercih sunmaz.

Power Toggles uygulamasını kullanarak aceleci ayarlarınız üstüne bütün olarak buyruk kurabilirsiniz. Dilerseniz bildirim çubuğunuza ilave bir parça yerleştirebilir, dilerseniz uygulamanın widget’ından faydalanabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzda ayaklık bodrum girişi eski çabuk ayarlar çubuğuna dolayı tercüme, medya kontrolü, sesle ilgili düzeyi çubuğu aynı şiddetli bir kat daha pozitif seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Kullanıcısına özelleştirme seçenekleri sunan egzersiz sayesinde kaburga boyunca sehpa bölge butonları dilediğiniz aynı düzenleyebilir, sırasıyla ikonlarınızı yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı satır arka tasarı, renkler ve tuzak de özzelleştirilebilen seçenekler aralarında sehpa alıyor.

Power Toggles indir

, Power Toggles cephile.com gibi sizler icin inceledik. açıklama kısmından direktifler alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir