PowerPoint Mobile indir | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Son Eklenenler PowerPoint Mobile indir

PowerPoint Mobile indir

PowerPoint Mobile; Windows 10 tabanlı tablet ve fikirli telefonlarınız üzerinde PowerPoint lokma tatlısı dosyaları hazırlamanıza ve düzenlemenize imkan tanıyan tamam aynı uygulamadır.

Oldukça sade ve hazır aynı arayüze eş olan uygulama ile elden bire bir birçok macerasız dokunuşla PowerPoint dosyalarınızı hızlı ayrımsız şekilde oluşturabilir ve hafif düzenleme yapabilirsiniz. Bu aşamada ihtiyaç duyabileceğiniz kamu araçlara arayüz üstünde ulaşabilir ve çarpık çurpuk aynı şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız sunumlarınız içi telefonunuz üstünde prova yapabilir ve sunabilirsiniz.

Kullanıcılarına şümullü düzenleme seçenekleri sunan PowerPoint Mobile sunumlarınız üzerinde vurgulamak istediğiniz noktalar için çizim yapmanıza imkan tanımaktadır.

Akıbet aşama tehlikesiz ambarlama seçenekleri sunan aplikasyon, OneDrive, SharePoint ve Dropbox entegrasyonu ile birlikte gelmektedir. Bu sayede sunumlarınıza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz devir ulaşabilirsiniz.

Vakit Kaybetmeden tıpkı kaç dokunuşla aranjman imkanı sunan PowerPoint Mobile hazırlamış olduğunuz sunumlarınızı sizin üzere tabiatıyla namına kaydedecektir.

amma velakin aplikasyon üstünde topluluk halinde çalışabilir ve değişik arkadaşlarınızın bile banak üstünde fark yapmasına olanak sağlayabilirsiniz.
PowerPoint Mobile indir

, PowerPoint Mobile indir cephile.com adına sizler icin inceledik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir