QwikMark 0.4 | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Genel Bilgiler QwikMark 0.4

QwikMark 0.4

QwikMark ile bilgisayarınızda neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz.

Bugünlerde bundan sonra tüm teknoloji cihazları “benchmark” ismini içeren uygulamalar kullanılarak birbiriyle kıyaslanıyor. Bu kıyaslamanın sonucunda da hangi donanımın iyi, hangi donanımın kötü bulunduğu ortaya çıkıyor. Mobil cihazlarda sürekli yapılan bu kıyas testi masaüstü sistemlerde de son kullanıcıların bir numaralı yardımcısı olabilmekte.

QwikMark, Windows işletim sistemine sahip cihazınıza parasız şekilde indirebileceğiniz bir kıyaslama uygulaması. Yoğun Şekilde hafif bir boyuta sahip olmasından dolayı derhal indirip kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üstelik program kurulumu da gerekmiyor.

Windows işletim sistemine sahip olan cihazınızın evvela hangi işlemciyi kullandığını ve RAM miktarını saptayan yazılım, sizden müsade alarak sonra da bazı performans testleri yapıyor. Bu sayede işlemcinizin normalde sağlaması gereken sürat miktarına kullandığınız sistem ile ulaşıp ulaşmadığınızı gözlemleyebilirsiniz.

CPU Speed, CPU Flops, Mem Bandwith ve Disk Aktarma bu gibi türlü çözümleme araçlarını kullanarak QwikMark ile sisteminizin çalışma hızını öğrenebilirsiniz. Bilhassa yeni sistem kuranlar ve sistem iyileştirmesi yapanların kullanmak gereken QwikMark, Windows işletim sisteminde yoğun şekilde başarılı bir performans sunuyor.

QwikMark 0.4 cephile.com şekilde sizler icin inceledik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir