Stellar Phoenix Photo Recovery Mac | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Mac Programlar Stellar Phoenix Photo Recovery Mac

Stellar Phoenix Photo Recovery Mac

Stellar Phoenix Photo Recovery Mac; Mac OS işletim sistemine öğretmen bilgisayarlarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz veya kayıp olan fotoğraf, musiki ve ekran benzer verilerinizi dindirmek amacı ile geliştirilmiş oldukça dalgalı kullanıma kaptan kimi Mac malumat rahatlama programıdır.

Yazılımın kullanıcı dostu arayüz araçları doğruca Mac bilgisayarlarınızdan silinmiş olan ya da kaybedilmiş halde olan bütün fotoğraf, video, görüntü, musiki falan dosyalarınızı kolayca bulabilirsiniz. Keza bilgisayarınızdaki mahvolmuş verileri kurtarabildiğiniz olası belirlenmiş disk şekil verme, düşünce kartları, parmakla yapılan kameralar veya harici depolama aygıtlarından silinen verilerinizi de önemsemeden bulabilirsiniz.

2TB ve üzeri saklama kapasitesine iyelik her depo aygıtlarını tarayabilen program dosyaları kurtarabilmeniz için acemi dosya başlıkları katma desteği sunmaktadır.

Kayıp verilerinizi nöbeti devralmak uygun geniş bir yapım arıyorsanız Stellar Phoenix Photo Recovery Mac yazılımını denemenizi öneririm.

Stellar Phoenix Photo Recovery Mac indir

, Stellar Phoenix Photo Recovery Mac cephile.com olarak szler içdelik inceledik. Izah kısmından bili alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir