Verin Artık Şu Çocuğa Oskar'ı! Leonardo DiCaprio'nun Oskar Çilesi Oyun Oldu indir | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Son Eklenenler Verin Artık Şu Çocuğa Oskar’ı! Leonardo DiCaprio’nun Oskar Çilesi Oyun Oldu indir

Verin Artık Şu Çocuğa Oskar’ı! Leonardo DiCaprio’nun Oskar Çilesi Oyun Oldu indir

Parafin perdenin bahtsız çocuğu ve Oskar törenlerinin daima eli gereksiz dönen müdavimi Leonardo DiCaprio imdi bir baziçe kahramanı oldu. Kahramanımızın ızdırap şansını yenmeye çalıştığımız Leo’s Red Carpet Rampage adlı sonsuz koşu oyunu retro tarzda grafikleri sürprizlerle dolu mizahi tıpkısı içerikle birleştiriyor. Oyundaki temel amacımız ise o ah umulur Oskar’ı nüfuz etmek, ona tesahup etmek, koçmak ve uzun hasretimizi gidererek fotoğraflarını çekip Matt Damon kabil arkadaşlarımızın Facebook devir tünellerine yapıştırıp onları etiketlemek. Bağımlı bu hisse senedi üzere öncelikle kırmızı halıya çıkıp Oskar’ı yakalamamız gerekiyor.

Maatteessüf kim Leonardo’nun Oskar mücadelesi o büyüklüğünde kıytırık olmuyor. Sanarsınız kim bütün dünya Leonardo’nun Oskar almasını çelmek üzere teşrikimesai yapmış. Tığ kırmızı halıda Oskar’a doğru koşarken paparazziler yolumuzu kesiyor, intizar karı Lady Ağız bizi yavaşlatmak üzere gelişigüzel tip çirkefi yapıyor. Antrparantez tıpkı yandan dahi Johnny Depp ve Matt Damon kabil oyunculardan oluşan oyuncu lobisi istikrarımızı çekemediği için bokluk yapıyor. Bütün bunları geçmek ve sağlam irademizi göstermek ise bizim elimizde.

Ücretsiz kendisine oyunculara sunulan Leo’s Red Carpet Rampage’i hem Android cihazlarınızda hem da genel ağ tarayıcılarınız üzerinde oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde bir nice şaşırtı ara fon ve gülmeceli içerik oyuncuları beklemekte:

İndir7.9 MB
Leo`s Red Carpet Rampage Android Android amacıyla Zevalsiz Koşu Oyunu

, Verin Artık Şu Çocuğa Oskar’ı! Leonardo DiCaprio’nun Oskar Çilesi Oyun Oldu indir cephile.com yerine sizler icin inceledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir