WheelVolume Pro | Android ve iOS Oyun Hileleri

WheelVolume Pro

WheelVolume Pro , mobil cihazlarınızın akustik kontrollerini fonksiyonel amma şekilde almak, görsel içerikler ile doldurmak uygun destek olan bazı uygulamadır.

Minyatür telefonu ve tablet cihaz kullananların hep ortamda farketmez sev seviyesi olması ve tüm tarayıcı ile arabulucu içeriklerin aynı sesle ilgili seviyesinde olması kızdırıcı kimi ayak olarak görülmektedir. Mobil cihaların akustik ortamlarını özelleştirme ve daire biçiminde paravan modülü ile görsel gibi işlerinizi kolaylaştırma seçeneği sunulmaktadır.

Minyatür telefonlarınızdan celp aldığınız dönem soyut akustik tonu ve ses seviyesi, kısa boylu mesaj zamanı farklı, whatsapp -li sanki uygulamalar dolayı ayrık ifade ayarlamaları ve alarm gibi bildiri alanları dolayı soyut özelleştirme seçenekleri mevcuttur. İnternet tarayıcılarınada müdahil olarak tarayıcı içerisinde sesle ilgili seviyesini sabitleme ve arttırma işlemleri alıştırma youtube gibi video kanallarında güzide ve en yüksek akustik seviyesine erişim seçeneği sunmaktadır.

WheelVolume Pro indir

, WheelVolume Pro cephile.com olarak sizler icin inceledik. izah kısmından talimatlar alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir