World Chef Apk Android | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Android Oyun Hileleri World Chef Apk Android

World Chef Apk Android

World Chef Oyun Tanıtımı

Uzun zamandır keyifle oynayacağınız, müzikleri sizi yormayacak aksine dinlendirecek, kendi restoranınızı işletebileceğiniz ve dekore edebileceğiniz eğlenceli ve huzur dolu bir oyun mu arıyorsunuz? World Chef tam da aradığınız türden bir oyun.

Çoğu yorumcu ve oyuncu tarafından en iyi Android restoran oyunu olarak ifade edilen ücretsiz oyuna World chef oyna aramasıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oyun hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde çalışabilen restoranınız geliştikçe oyundan aldığınız keyfin de arttığı türde bir deneyim sunuyor.

World chef Android apk game. World chef free download for …

World chef Android apk game. World chef free download for ...

World Chef 1.14.4 APK for Android

 

World Chef 1.14.4 APK for Android

World Chef’de mutfak hiç kapanmıyor. Garsonlarınızın yüzündeki gülümseme eksik olmazken, Dünya’nın en kaliteli mutfaklarından aşçılarınızla en kaliteli yemekleri pişirmek, restoranınızı kendi zevkinize göre tasarlamak elinizde.

Küçük bir restoran ile başladığınız oyunda, en kaliteli yemekleri servis ederek ve müşterileri birer birer lezzetli yemeklerinizin bağımlısı yaparak başarı basamaklarını tırmanmaya başlıyorsunuz.

Chef de bubble Android apk game. Chef de bubble free download ...

Başarıya giden yolda başarılı ve ünlü restorancıların tarafından ziyaret ediliyor, plaj restoranı da açarak verdiğiniz hizmeti genişletebiliyorsunuz.

Oyunda unutmamanız gereken en önemli şey ise, fast food zinciri yönetmediğiniz. Bu nedenle lezzetli tariflerinizi yavaş yavaş pişirmeniz, sabırlı olmanız gerekiyor. Müşterileriniz kaliteli bir yemek için beklemeye değdiğini düşünecekler.

World Chef 1.14.4 Mod Apk (Unlimited Money) | On Hax

World Chef Stratejileri

Oyunda en önemli strateji sürekli pişirmeye devam etmek. Burgerler gibi hızlı pişen yemeklerle başlamakta, daha sonra kompleks yemeklere yönelmekte fayda var. Oyunda diğer önemli stratejilerden biri de deponuzda sürekli olarak malzemenizin olması. Hemen kullanma ihtiyacınız olmasa da uzun vadede malzemeler oyunda kritik bir rol oynuyor. Market her ne kadar pahalı görünse de buradaki ürünlerden nadir olanlarını satın almayı da tercih edebilirsiniz.

es.parrotgames.restaurantcity- ...

 

 

 

 

Oyunda Neler Yapılabiliyor

World Chef oyununda ilk olarak yeni açtığınız restoranınızın dekorasyonunu yapıyorsunuz. Küçük bir işletme olarak başladığınız lokanta hayatınızda, taze sebzeleri ve yiyecekleri alarak pişirdiğiniz birbirinden lezzetli yemeklerle devam ediyorsunuz. Dünya’nın her yerinde müşterilerinize servis ettiğiniz en kaliteli yemeklerinizin tariflerini diğer lokanta sahipleri ile de paylaşabiliyorsunuz.

World Chef oyunu indirmesi ve oynaması ücretsiz bir oyun. Yine de oyun içerisinde satın alabileceğiniz uygulama içi araçlar ve gereçler bulunuyor. İsterseniz oyun içinde bu özelliği kapatmanız da mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir