World Chef Apk | Android ve iOS Oyun Hileleri

World Chef Apk

World Shef Apk

Muhtemelen bir önlük ile oynaması gereken sulama yüzden oyununa hoş geldiniz. Bu Dünya Chef, mutfak asla kapanmaz ve Garsonlar her zaman yüzlerinde büyük gülümseme var.

Dünyanın şefi olarak dünya mutfaklarından yemekler pişirin ve inşa etmek ve zevkinize onları süslemek şansına sahip olacaksınız.

1

Daha sonra müşteriler ve büyüyen başlamak için büyük gıda ile doldurun, bir mütevazı küçük bir restoran ile başlayın. Sen çanak tarafından çanak genişletmek gerekir. Başarı merdiveni senin restorana ünlü diners konuksever ve hatta plaj kulübüne devralarak götürecek!

Ağzının suyunu akıtmasından önlük takmadan oynamayacağın oyuna hoş geldin. Bu, mutfağın asla kapanmadığı ve garsonların hep kocaman gülümsediği World Chef.

World Chef’de dünya mutfaklarından yemekler yapacak ve mekanını zevkine göre inşa edip dekore edeceksin.

1_world_chefMütevazi küçük bir restoranı işletmeye başlayacak ve ağırladığın müşterilerine muhteşem yemekler sunarak büyüyeceksin. Yemek yemek ilerleyeceksin. Başarının basamaklarını tırmanıp ünlü müşterileri restoranında ağırlayacak, hatta plajdaki kulübü işletmeye başlayacaksın!

Ve unutma! Burası bir fast food zinciri değil, lezzetli tariflerini uzun uzun hazırlamaktan çekinme! Müşterilerin beklediklerine değeceğinden emin.

—-

ÖZELLİKLER:
Kendi fine dining restoranını yarat, özelleştir ve işlet!
Taze malzemeler satın alıp her gün bir öncekinden daha lezzetli yemekler yap.
Mutfağının en nadide ürünlerini dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerine sun!
En iyi tariflerini diğer şeflerle takas et!

—-

World Chef ÜCRETSİZ indirilip ÜCRETSİZ oynanabilir. Ancak, gerçek parayla çeşitli uygulama içi öğeler satın alabilirsin. Bu özelliği devre dışı bırakmak istersen, lütfen telefon veya tabletinin Ayarlarından uygulama içi satın alımı kapat.

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir