YouCam Makeup | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Akıllı Programlar YouCam Makeup

YouCam Makeup

Makyaj ile hiç durmadan fotoğraflarda bir kat daha zeki görünün.

YouCam Makeup uygulaması, adından hem ayrım edebileceğiniz olası bir makyaj uygulaması kadar hazırlanmış ve Android uyanık telefonlar ile tabletlerde kolayca kullanılabiliyor. Uygulamanın arayüzünün iyi tasarlanmış olması ve boş iken sunulması sayesinde dilediğiniz dakika kendinizi fotoğraflarda bir kat daha kurnaz uygulamak amacıyla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın kalıp olduğu temel araçlara göz atmak gerekirse;

Cilt yüzeyini düzeltme Al kısım gelişme Süslenme olanakları Ruj ve ruj sürdürme Gez ağartma Renk tonlarını dispeç

Bu altkatman araçların aşağı bulunan bol tercih doğruca fotoğraflarınızda gerçekçi ayrıca istediğiniz görünümü elde etmek mantıklı hale geliyor. Katışıksız araçlarda gerçekleştirdiğiniz işlemlerin sonuçlarını hemencecik görebilmeniz tamamen beğenmediğiniz uygulamaları geri ayrıca alabiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde yerleşik öğrenme bölümlerini kullanarak makyajlarınızı nasıl ileride kimi şekilde yapabileceğinizi hem de görebiliyorsunuz.

YouCam Makeup doğrudan doğruya fotoğraf galerinizde yerleşik fotoğrafları kullanabiliyor ve tuvalet işlemlerine başlayabiliyorsunuz. Peşinde dilerseniz fotoğrafın örgütlü halini galerinize arkadaki kaydedebilir, dilerseniz hem de hoşsohbet ağlardan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir