A Hollow Doorway 7.0 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciMidnight Adventures LLC
Sürüm:7.0
Kategori:Hileli Oyunlar / Beceri Oyunları
Boyut:56.8 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBA Hollow Doorway, demir kapıları birbirinin içinden geçirmeye çalışacağınız beceri oyunudur. Son derece ilginç bir konsepti olan bu oyunu çok seveceksiniz yegenlerim. Oyunda çok sayıda bölüm bulunuyor, her bölümde hem zorluk derecesi hem de tarzda değişiklikler meydana geliyor. Oyunu oynaması aslında çok kolay, ekranda demiz kapılar aşağı doğru iniyor ve inen demir kapı altta bulunan demir kapının içinden geçmek zorunda, bunun içinde sizin kontrolünüzde olan kapıyı ekranda parmağınızı kaydırarak yönlendirmelisiniz ve yönünü alttaki kapının içinden geçebilecek şekilde ayarlamalısınız.

Oyun bu şekilde hızlı hızlı devam ederken siz de hızlı davranarak doğru yönleri ayarlamalısınız. Aslında oyun oldukça kolay fakat bir süre sonra bu geçişlere çok fazla bakmaktan kafanız karışabiliyor ve aslında kazanacağınız bir yerde kaybedebiliyorsunuz. Bölümlerin hangi aşamasında olduğunuzu ekranın üst kısmında görebiliyorsunuz. Bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız hemen A Hollow Doorway’i de indirebilirsiniz!A Hollow Doorway 7.0 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
A Hollow Doorway 7.0 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
A Hollow Doorway 7.0 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
A Hollow Doorway 7.0 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
A Hollow Doorway 7.0 Orjinal Apk indir – (51.7 MB)
A Hollow Doorway 7.0 Hileli Mod Apk indir – (56.8 MB)
A Hollow Doorway 7.0 DATA indir – (4.3 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Kilitler açık hileli modda oynamak için önce MadOut2 BigCityOnline 4.7 DATA dosyasını indirerek içinden çıkan com.sun.ahollowdoorway klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/data/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*