AirFighters v4.1.3 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

AirFighters v4.1.3 UÇAK HİLELİ APK, uçak simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü RORTOS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. AirFighters içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm uçakların kilidi açık hileli, it dalaşı ve dünya hakimiyeti paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm uçakları kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca uçuş, gerçek modellerde uçaklar ve dahası sizleri bekliyor. AirFighters v4.1.3 sürümünde Panavia Tornado uçağı eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir. AirFighters Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

AirFighters MOD APK

KURULUMU

AirFighters v4.1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “it.rortos.airfighters” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

AirFighters v4.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AirFighters 4.1.3 hile apk : oyun içindeki tüm uçak ve paketlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*