Alien Shooter 2 1.0.3 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciSigma Team
Sürüm:1.0.3
Kategori:Hileli Oyunlar / Aksiyon Oyunları
Boyut:57.6 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBAlien Shooter 2, uzaylı canavarlarla savaşacağınız bir aksiyon oyunudur. Öncelikle eğer Android cihazınızda saatlerce oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Alien Shooter 2’yi mutlaka denemenizi öneriyorum. Standart oyunlarına kıyasla boyutu biraz büyük olsa da oyuna girdiğinizde bunun karşılığını çok iyi şekilde görebileceksiniz. Savaşçı bir adamı kontrol ediyorsunuz ve onlarca uzaylı canavara karşı tek başınasınız. Karanlık koridorlarda hareket ederek karşınıza çıkan tüm düşmanları ortadan kaldırmalısınız.

Alien Shooter 2 gerilimli bir konsepte sahip ve nereden ne zaman ne çıkacağı hiç belli olmuyor. Eğer karanlık bir odada kulaklıkla oynarsanız gerilimin seviyesini biraz daha yükseltebilirsiniz. Tüm savaş oyunlarında görebileceğiniz silahlar bu oyunda da bulunuyor, zaman geçirdikçe hepsini kullanmanız mümkün oluyor. Ekranın sol tarafından karakteri kontrol ediyorsunuz, sağ tarafından da atak yapıyorsunuz. Orta seviyede grafikleri bulunsa da çok gerçekçi bir savaş ortamı sunan Alien Shooter 2’yi para hileli olarak hemen indirin!Alien Shooter 2 1.0.3 Para Hileli Mod Apk indir
Alien Shooter 2 1.0.3 Para Hileli Mod Apk indir
Alien Shooter 2 1.0.3 Para Hileli Mod Apk indir
Alien Shooter 2 1.0.3 Para Hileli Mod Apk indir
Alien Shooter 2 1.0.3 Orjinal Apk indir – (64.8 MB)
Alien Shooter 2 1.0.3 Hileli Mod Apk indir – (57.6 MB)
Alien Shooter 2 1.0.3 OBB indir – (203.3 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Alien Shooter 2 1.0.3 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.sigmateam.alienshooter2 klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*