Alien Shooter 2 The Legend v1.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Alien Shooter 2 The Legend v1.0.3 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve kıyasıya mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Sigma Team stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kaos ortamı içinde uzaylılara karşı mücadele etmek, bölgelerini yok etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Alien Shooter 2 The Legend içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silah ve ekipmanları satın alabilir, oyun içinde düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, tehlikeli uzaylılar, yok edici silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Alien Shooter 2 The Legend v1.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Alien Shooter 2 The Legend Play Store’da henüz ülkemiz için sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcaması yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her şeye yeter.

Alien Shooter 2 The Legend v1.0.3 MOD APK İNDİR – 55MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Alien Shooter 2 The Legend v1.0.3 SD DATA İNDİR – 194MB

Kurulumu

Alien Shooter 2 The Legend v1.0.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.sigmateam.alienshooter2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Alien Shooter 2 The Legend v1.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Alien Shooter 2 The Legend v1.0.3 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her şeyi satın alabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*