Angel Sword 3D RPG v1.0.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Angel Sword 3D RPG v1.0.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve RPG oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DVide Arts Incorporated stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde hem görevleri tamamlamak hemde kötülüğe karşı savaşmaktır. Angel Sword 3D RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm özel eşyaları ve hayvanları satın alabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Geniş oyun evreni, bitmek bilmeyen savaşlar, güçlü düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Angel Sword 3D RPG v1.0.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Angel Sword 3D RPG Play Store’da 15.99TL’dir 2.400’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Angel Sword 3D RPG MOD APK

Kurulumu

Angel Sword 3D RPG v1.0.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dvidearts.angelswordrpg” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Angel Sword 3D RPG v1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angel Sword 3D RPG 1.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakanız yeterlidir.

Angel Sword 3D RPG 1.0.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*