Anki 2.0.33 indir

Her çeşitli şeyi istediğiniz yerde arzuladığınız zaman çalışın.

Anki, otobüs yolculuğunda, bir arkadaşınızı beklerken, evde anlamsız zamanınızı iyi değerlendirmek adına kullanabileceğiniz bir program. Tanıdık Olmayan sözcük öğrenirken, sınavlara hazırlanırken, coğrafya çalışırken ve daha o kadar çok alanda işinize yarayabilecek bir program.

Herzamanki öğrenme metotlarına kadar daha verimli olan data kartlarını tercih eden bireyler için hazırlanmış programda indirdiğiniz veri kartlarını aktarıp çalışabiliyorsunuz. Programın epey bir basit bir yapısı var. Çalışmak istediğiniz desteyi açtığınızda program size kartları sırayla gösteriyor. Bir müddet düşündükten sonradan yanıtı göstere tıklıyorsunuz ve pratik, şiddet bunun gibi tercihler önünüze çıkıyor. Buradaki seçiminize bağlı şekilde kartlar yine gösteriliyor ya da gösterilmiyor; bir daha o kartı görmüyorsunuz. Örneğin; İngilizce sözcük çalışıyorsunuz. Destede 10 sözcük mevcut. 7 ’sini kolay şekilde işaretlediniz. Geriye Doğru kalan ÜÇ ’ü öğrenmeniz için tekrar önünüze çıkarılıyor. Bu biçimde eksiğinizi kapatıyorsunuz.

Yazı, resim, ses ve LaTeX data kartı içeriklerini destekleyen ve 6000 ’den fazla hazırlanmış deste sunan programda dilerseniz kendiniz de veri kartları oluşturup paylaşabiliyorsunuz. Bununla Birlikte Anki ’nin sitesinden de https://ankiweb.net/shared/decks/ adresinden indirmeniz olası.

, Anki 2.0.33 indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*