Aralon Forge and Flame v2.32 MOD APK – PARA HİLELİ

Aralon Forge and Flame v2.32 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera, savaş ve RPG oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Crescent Moon Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik evrende ilerleyerek görevleri tamamlamak ve düşmanlarınızı yok etmektir. Aralon: Forge and Flame 3d RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakteriniz için dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, düşmanlarınızın korkulu rüyası haline gelebilirsiniz… Devasa oyun evreni, karmaşık görevler, onlarca farklı ekipman ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Aralon: Forge and Flame 3d RPG Play Store’da 2.77TL’dir 600’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Aralon Forge and Flame v2.32 MOD APK İNDİR – 23MB

Aralon Forge and Flame v2.32 SD DATA İNDİR – 725MB

Kurulumu

Aralon Forge and Flame v2.32 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.crescentmoongames.aralon2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Aralon Forge and Flame v2.32 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Aralon Forge and Flame 2.32 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*