Armored Aces 2.4.9 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciPseudos Software, s.r.o.
Sürüm:2.4.9
Kategori:Hileli Oyunlar / Macera Oyunları
Boyut:20.7 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBArmored Aces, çevrimiçi oynanan online tank savaş oyunudur. Benimde uzun saatler boyunca oynadığım bu oyun olarak öncelikle çok beğendiğimi belirtmek istiyorum. Armored Aces oyunu sadece internet aracılığıyla oynanabiliyor bu nedenle aktif internet bağlantınızın bulunması gerekiyor. Oyuna ilk başladığınızda isminizi belirliyorsunuz ve tankınızı seçiyorsunuz. Daha sonra bir maç aramak için ilerliyorsunuz. Çok fazla oyuncu bulunduğundan saniyeler içerisinde maça giriyorsunuz. Oyun otomatik olarak takımları yaratıyor ve size rastgele bir mekan veriyor. Girdiğiniz bu yerde düşman takım ile uzak mesafelerde bulunuyorsunuz birbirlerinize doğru ilerliyorsunuz aynı zamanda harita üzerinden arkadaşlarınızın ve düşmanların konumunu görebiliyorsunuz.

Düşmanlarınıza yaklaştığınızda kolay bir şekilde atak yapabiliyorsunuz fakat dikkatli olmalısınız. Çünkü bir anda savaşın ortasına düşüp yem olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza kolay chat bölümünü kullanarak komut vermeniz mümkün. Armored Aces oyununda paranızı kullanarak çok daha güçlü tanklar satın alabiliyorsunuz, tankınızın özellikleri geliştirerek güçlü bir hale getirebiliyorsunuz yegenlerim. Oyunda kazandığınız maçlarda normalden çok daha yüksek para kazandığınızdan kısa sürede yenilmez bir hale gelebilirsiniz.Armored Aces 2.4.9 Para Hileli Mod Apk indir
Armored Aces 2.4.9 Para Hileli Mod Apk indir
Armored Aces 2.4.9 Para Hileli Mod Apk indir
Armored Aces 2.4.9 Para Hileli Mod Apk indir
Armored Aces 2.4.9 Orjinal Apk indir – (20.7 MB)
Armored Aces 2.4.9 Hileli Mod Apk indir – (20.7 MB)
Armored Aces 2.4.9 OBB indir – (323.1 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Armored Aces 2.4.9 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.blitzkriegmmo.game klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*