Asphalt 8 Airborne v3.6.0k MOD APK – MEGA HİLELİ

Asphalt 8 Airborne v3.6.0k PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba veya motosiklet ile bulunduğunuz yol üstünde rakiplerinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Asphalt 8 Airborne içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, yüksek seviye hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. Zorlu yarışlar, tamamı lisanslı gerçek markalara ait arabalar, uzun yollar, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor. Asphalt 8 Airborne v3.6.0k sürümünde bahar teması hakim olup, Apollo Intensa Emozione, Zenvo ST1 GT ve 5 yeni araba eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Asphalt 8: Airborne Play Store’da 8.200.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Asphalt 8 Airborne MOD APK (SON SÜRÜM)

KURULUMU

Asphalt 8 Airborne v3.6.0k MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8 Airborne 3.6.0k para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8 Airborne 3.6.0k seviye hile apk : oyuna yüksek seviyeli olarak başlarsınız.

MEGA HİLE : oyun içindeki mavi jeton ile satılan tüm araçların değeri sarı jetonlara dönüştürülmüştür bu sayede onları da satın alabilirsiniz.

UYARI : oyun içindeki jeton miktarlarınız bazen “0” sıfır olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir ilk açılışta 1GB üstü toplamda 1,5GB data dosyası indirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*