Beat the Boss 4 v1.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Beat the Boss 4 v1.1.3 PARA HİLELİ APK,  stres atmak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Game Hive Corporation stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız yönlendirdiğiniz silahlar ve tehlikeli ekipmanlar ile patronunuza bir güzel işkence yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Beat the Boss 4 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, karşınızdaki karakteri istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Keyifli oyun yapısı, onlarca eşya, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor. Beat the Boss 4 v1.1.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Beat the Boss 4 Play Store’da 235.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Beat the Boss 4 MOD APK

Kurulumu

Beat the Boss 4 v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beat the Boss 4 1.1.3 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız eksiye (-) düşse dahi ekipmanları satın alabilirsiniz.

Beat the Boss 4 1.1.3 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmasınız azalmaz daima artar.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*