Benim Konuşan Angela'm (Sınırsız Para Hileli Mod Apk) | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Genel Bilgiler Benim Konuşan Angela’m (Sınırsız Para Hileli Mod Apk)

Benim Konuşan Angela’m (Sınırsız Para Hileli Mod Apk)

Aşağıdaki linkini verdiğimiz mod sayesinde angelayı para derdiniz olmadan sınırsız bir şekilde oynayabileceksiniz Konuşan Angela’nın dünyasını keşfet ve kılık kıyafetini, saç stilini, makyajını ve evini isteğine göre uyarla – bunların hepsini tiryakilik yaratacak kadar şirin mini oyunları oynarken yap. Şimdiden 165 milyonun üzerinde indirme ile… eğlenceyi kaçırma! BEBEK ANGELA’YI SAHİPLEN Angela’yı kendi sanal hayvanın olarak sahiplen ve ona masal gibi bir hayat sun! Onun tarz sahibi bir şehir kediciği olarak yetişmesine yardımcı ol. Diş fırçalamadan, kıyafet alışverişine – o tamamıyla senin! ONA BAK Angela’yı kendi öz süperstarın yap! Onu yetiştir, ona şarkı söyle, ona lezzetli ziyafetler çek. Sadece izle – o senin yeni en iyi arkadaşın olacak!

RENKLİ MAKYAJLAR YAP Angela’nın tarzını baştan yaratarak çarpıcı tarz anlayışını dışavur! Ruj, göz farı, allık – dilediğince kişiselleştir! Düzinelerce farklı renk, 8.100 farklı kombinasyon ve sonsuz yaratıcı özgürlüğünle kendini gerçek anlamda ifade edebilirsin! MODA TARZINI KONUŞTUR Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angela’yı da bir o kadar olağanüstü kıl! Ona son moda elbiseleri ve güzel balerinden punk ninjaya en şirin kıyafetleri giydir! Ona kusursuz bir saç stili de yaparak görünümünü tamamla! Bir milyonun üzerindeki farklı moda kombinasyonuyla, gerçekten eşsiz bir şeyler yaratman mümkün!angela izle,benim konuşan angela apk,konuşan angela my talking angela,angela hamile,angela ve tom oyunları,benim konuşan angela oyna oyun skor,angela film,talking angela oyunu oyna

MİNİ OYUNLAR OYNA Müthiş ve yeni mini oyunları keşfet ve oyna! Jelibon Birleştir’den Baloncuk Vurmaca’ya – tüm sevdiklerin burada… ve hep daha fazlası da ekleniyor! VE ÇOK DAHA FAZLASI… Özel yeni kıyafetlerin kilidini aç, seviye atla, özel çıkartmalar topla, olağanüstü evini kişiselleştir… bunların hepsini, söylediğin her şeyi o klasik Angela tarzıyla tekrar ederken yap! Bu uygulama şunları içerir: – Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar – Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar – Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi – Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı – YouTube entegrasyonu aracılığıyla OutFit7’nin animasyon karakterlerinin videolarının izlenmesi – Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği – Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir – Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler bulunmaktadır.

Benim Konuşan Angela’m (Sınırsız Para Hileli Mod Apk) İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir