Blitz Brigade v1.8.2b MOD APK – MERMİ HİLELİ

Blitz Brigade v1.8.2b MERMİ HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerde sürekli olarak adını gördüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyosu GAMELOFT’un üstlendiği FPS tarzını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm bir yapımdır. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile multiplayer yani çok oyunculu savaş arenalarına girerek gelişmiş silahlarınız ile savaşmaktır… Blitz Brigade içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede kullandığınız silah ne olursa olsun tam bir ölüm makinesine dönüşebilirsiniz mermi sıkıntısı ve şarjör değiştirme zamanı kaybı yaşamadan tüm düşmanlarınızı öldürebilirsiniz… 5 farklı asker birimi, 100’den fazla silah ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS Play Store’da 1.045.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Blitz Brigade v1.8.2b MOD APK İNDİR – 25MB

Blitz Brigade v1.8.2b SD DATA İNDİR – 667MB

Kurulumu

Blitz Brigade v1.8.2b SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftINHM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Blitz Brigade v1.8.2b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blitz Brigade v1.8.2b mermi hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz merminiz azalmaz ve şarjör değiştirme gibi zaman kaybı durumlar yaşamazsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*