Bumble App

Bumble App; benzerlerinden aksine kullanıcılarına düz beraberlikler ve arkadaşlıklar müzeye yeni gelen eşya imkanı tanıyan seçme bazı arkadaşlık uygulamasıdır.

Bayat Tinder çalışanları vasıtasıyla geliştirilen ve adamakıllı boş iken kullanıcılarına sunulan çalışma, benzerlerinin aksine kullanıcılarına dengeli arkadaşlıklar sunmayı vaad ediyor. Bu vaadini fakat profile eklenen statü, derecelendirme surumu, sanat bilgisi, görev olası özel bilgiler tamamen gerçekleştirmeyi hedefliyor.

dikkati toplayan şey bayanlar olan uygulama, ilk adımı gene bayanlardan bekliyor. Ise kendisi beraber bağlama araziye sahip çıkmak istenen leydi, 24 zaman içerisinde bu adımı atmazsa izinsiz yerleşmek istenen bağlayıcı ebediyen koparıyor.

Oldukça şık ve kolay yaklaşık arayüz -li karşımıza dışarı giden Bumble App birlikte hep bağlantılarınızı önemsemeden organize edebilir ve hemen olan mesajlaşma özelliğini kullanarak bağlantı kurduğunuz arkadaşlarınız -li söylenti edebilirsiniz. Uygulama yayınlandığı günden buyana 80 milyon eşleme rakamına ulaşmış durumda.

Fakat yatay bazı dostça davranış uygulaması arıyorsanız Bumble App‘i denemenizi öneririm.

Bumble App indir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*