Critical Ops – Silah Hileli Mod Apk

Kritik Ops’da, müthiş cephane modumuz ile asla cephane çalışmaz! Kritik Görevler, bir sürü silah kullanan şaşırtıcı derecede güzel sahnelerde yolunuzu çekmenizi sağlayacak Android işletim sistemli cihazlar için atıcı bir video oyunudur.

Aksiyon ve akıl gerektiren first-person shooter için hazırmısın?** Critical Ops refleks ve taktik becerilerini test edicek hızlı ve tempolu bir oyundur. Tüm açılardan savaş deneyimini keşfedin: Bir anti-terörist olarak terör operasyonunu durdurmak için savaşın ya da Terörist olarak bölgeleri yıkmayı hedefle. Arkadaşlarınızla birlikte egemenlik için mücadele edin ya da Çete liderin tarafından tüm dünyaya becerilerini göster. Mobil FPS rekabet,yetenek ve beceri tabanlı sahneye katıl! Silahlar AK47 gibi tüfekler tabancalar hafif makineli silahlar ve keskin nişancı tüfekleri vardır. **Critical Ops hala geliştirme aşamasında’dır fakat şimdi indirebilirsiniz ve oynaya bilirsiniz** Biz, hataları düzeltmek optimizasyonu geliştirmek ve oyuna yeni özellikler ve silah kostümleri eklemek için, oyun üzerinde sürekli çalışmaya devam edecektir! **Critical Ops asla pay-to-win olmayacaktır.** En sevdiğiniz silahları özelleştirmek için mağazada alabiliceğiniz deriler ile silahlarınızı özelleştirin

 

Bu video oyunu mükemmel çok oyunculu bir shooter oyunudur ve hızlı tempolu aksiyonu ve son derece bağımlılık yapıcı oyunuyla oldukça uzun süre işgal altında kalmanızı sağlayacaktır. Ve şimdi, şık cephane modumuzla, bu harika video oyundaki en iyi oyuncu olabilirsiniz.

Aşağıdaki modda tüm silahların kilitleri aktiftir

 

Critical Ops – Silah Hileli Mod Apk İndir

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*