CSR Classics 1.14.1 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciNaturalMotionGames Ltd
Sürüm:1.14.1
Kategori:Hileli Oyunlar / Yarış Oyunları
Boyut:19 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBCSR Classics, dünya devi araç markalarının eski modelleri ile drag yarışı yapacağınız profesyonel bir oyundur. CSR Classics’de tahmin edemeyeceğiniz kadar güzel bir yarış macerası sizleri bekliyor. Grafikleri, efektleri ile sizi büyüleyecek olan bu oyunda hepinizin tanıdığı dünyaca ünlü BMW, Mercedes, Ferrari gibi markaların eski yıllarda geliştirdiği klasik fakat güçlü arabaları kullanacaksınız. Oyunda her markanın birebir lisanslı araçları bulunuyor. Kısa mesafeli bir kapışma olarak tanımlanan drag yarışı yapacaksınız ve galip gelmeye çalışacaksınız. Oyunda saniyeler bile önem taşıyor, kalkışınız ve vites değiştirme zamanlamanız kusursuz olmalı. Bu şekilde yarışlarda galip gelebiliyorsunuz.

Aldığınız arabalarda kaputun altında bulunan neredeyse tüm parçalarını geliştirebiliyorsunuz. Böylece yarışlarda çok daha iyi bir performans gösterebiliyorsunuz. Bunun dışında aracın rengine de müdahale edip kendinizce kişiselleştirebiliyorsunuz. Kullanılan arabaların çıkardığı sesin bile çok iyi bir şekilde yansıtıldığı CSR Classics’de siz para hilesi sayesinde güçlü arabalarla ilk yarışa başlayacaksınız. Böylece rakibinizi çok kolay bir şekilde geride bırakacaksınız!CSR Classics 1.14.1 Para Hileli Mod Apk indir
CSR Classics 1.14.1 Para Hileli Mod Apk indir
CSR Classics 1.14.1 Para Hileli Mod Apk indir
CSR Classics 1.14.1 Para Hileli Mod Apk indir
CSR Classics 1.14.1 Orjinal Apk indir – (19.5 MB)
CSR Classics 1.14.1 Hileli Mod Apk indir – (19 MB)
CSR Classics 1.14.1 OBB indir – (678 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce CSR Classics 1.14.1 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.naturalmotion.csrclassics klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*