Dead Ahead Zombie Warfare v1.8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Dead Ahead Zombie Warfare v1.8.0 PARA HİLELİ APK, savunma ve savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Mobirate Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı karakterler ve otobüsünüz ile ilerlemek, bölgeleri kurtarmak ve zombileri yok etmektir. Dead Ahead Zombie Warfare içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, alışveriş hileli olarak sunuyorum bu sayede oyun içinde kahramanlarınızı kolayca geliştirebilir, gerçek parayla satılan sandık ve ürünlere sahip olabilirsiniz. Zorlu düşman akınları, bitmek bilmeyen görevler, sağlam barikatlar ve dahası sizleri bekliyor. Dead Ahead Zombie Warfare v1.8.0 sürümünde yeni zombi ve savaşçılar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead Ahead Zombie Warfare Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Dead Ahead Zombie Warfare MOD APK

Kurulumu

Dead Ahead Zombie Warfare 1.8.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Ahead Zombie Warfare 1.8.0 alışveriş hile apk : oyun içinde gerçek parayla sunulan ürünlerin satın alma butonlarına basmanız yeterlidir, para, sandık veya paket anında size gelir. (gerçek satın alma işlemleri ile hiçbir alakası yoktur, güvenle hileyi kullanabilirsiniz)

Dead Ahead Zombie Warfare 1.8.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Dead Ahead Zombie Warfare 1.8.0 enerji hile apk : oyun içinde savaş alanında dilediğiniz gibi enerji harcayabilirsiniz, enerjiniz azalmaz daima artar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*