Dead Strike 4 Zombie 1.03 Sonsuz Cephane Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciSky Online Games
Sürüm:1.03
Kategori:Hileli Oyunlar / Aksiyon Oyunları
Boyut:27.3 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBDead Strike 4 Zombie, dünyayı kurtarmak için çabalayacağınız aksiyon oyunudur. Bilgisayar platformu kalitesinde bir mobil oyuna hazır olun yegenlerim. Dead Strike 4 Zombie oyununda dünyanın her tarafını istila eden zombilerle savaşacaksınız. Oyun polislerin zombileri temizlemeye çalışması ile başlıyor, süper güçlü silahlara sahip olan bu yaratıklar için maalesef polisler yeterli değil. Zombiler kısa bir süre içinde ortamdaki bütün polisleri öldürüyor ve zafer sevinci yaşıyorlar.

Aksiyon bitmeden tam bu anda siz geliyorsunuz ve zombileri teker teker yok etmeye başlıyorsunuz. Bir çok zombi öldürme oyununda olduğu gibi bu oyunda sadece makinalı silahlara sahip değilsiniz, özel güçleriniz bulunuyor ve bunların hepsini zombiler üzerinde kullanabiliyorsunuz. Onlarca farklı ortama girecek, birbirinden farklı yüzlerce zombi ile savaşacaksınız. Sonsuz cehphane hileli mod apk sayesinde hiç yenilmeyeceksiniz, bol şans!Dead Strike 4 Zombie 1.03 Sonsuz Cephane Hileli Mod Apk indir
Dead Strike 4 Zombie 1.03 Sonsuz Cephane Hileli Mod Apk indir
Dead Strike 4 Zombie 1.03 Sonsuz Cephane Hileli Mod Apk indir
Dead Strike 4 Zombie 1.03 Orjinal Apk indir – (25.5 MB)
Dead Strike 4 Zombie 1.03 Hileli Mod Apk indir – (27.3 MB)
Dead Strike 4 Zombie 1.03 OBB indir – (110.3 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Sonsuz cephane hileli modda oynamak için önce Dead Strike 4 Zombie 1.03 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.letang.deadstrike4zombie klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*