DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciVNG GAME STUDIOS
Sürüm:1.7.1.88
Kategori:Hileli Oyunlar / Aksiyon Oyunları
Boyut:39.4 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBDEAD WARFARE: Zombie, karanlık ortamlarda savaşacağınız bir aksiyon oyunudur. Biliyorsunuz ki oyunlar üzerinde insanlarla zombilerin savaşı asla bitmiyor, sadece zombi konsepti üzerine kurulu binlerce oyun bulunuyor ve her geçen gün de bu oyunların sayısı artıyor. DEAD WARFARE: Zombie bunları arasında kendisini kanıtlamayı başarmış bir yapım diyebiliriz. VNG GAME STUDIOS tarafından geliştirilen bu oyunda size verilen görev gayet net! Bölümlerde bulunan tüm zombileri yok etmeniz isteniyor. Elbette oyunun ilerleyişi bu kadar basit değil DEAD WARFARE: Zombie’i benzerindeki diğer oyunlardan ayıran en büyük özellik kendini çok tekrar etmiyor oluşu diyebilirim.

Oyunda ortamlar sürekli değişiyor ve bununla birlikte en önemlisi karşılaştığınız zombilerin tipi de farklılık gösteriyor. Yani her zaman aynı zombileri öldürmek zorunda kalmıyorsunuz, bazen bölümlerin sonuna doğru daha büyük zombileri de öldürmeniz gerekebiliyor. Oyunda arkadaşlarınızı kurtarıyorsunuz, daha iyi silahlar ediniyorsunuz ve zindan gibi alanlarda zombilerle büyük bir aksiyon yaşıyorsunuz. Bu Android oyunu hemen indirin ve deneyin yegenlerim, bol şans!DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 Para Hileli Mod Apk indir
DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 Para Hileli Mod Apk indir
DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 Para Hileli Mod Apk indir
DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 Para Hileli Mod Apk indir
DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 Orjinal Apk indir – (39 MB)
DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 Hileli Mod Apk indir – (39.4 MB)
DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 OBB indir – (220 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce DEAD WARFARE: Zombie 1.7.1.88 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.vng.android.mps.dead.zombie2 klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*