Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 Para ve Enerji Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciBlooBuzz
Sürüm:2.0.2
Kategori:Hileli Oyunlar / Macera Oyunları
Boyut:35.3 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBDexter: Hidden Darkness, cinayet suçlularını yakalamak için iz süreceğini bir oyundur. Bir mobil oyun için fazlasıyla üstün bir kaliteye sahip olan bu oyun kesinlikle denemeye değer. Oyun tamamen hikayeye dayalı ve oldukça yüksek dialoglu geçiyor ve bunları anlamak kesinlikle gerekli. Bu nedenle ben sadece oyunun eksiği olarak Türkçe dil desteği olmamasını görüyorum. Oyuna ilk başladığınızda doğrudan cinayet işlenmiş olan bir odaya konuk oluyorsunuz. Burada sizden mekanda bulunan tüm suç objelerini bulmanız isteniyor. Başlangıçta bunları bulabilmek gerçekten kolay oluyor fakat sonrasında işinizin ciddi anlamda zorlaştığını söyleyebilirim.

Oyun sadece bu şekilde suç aleti toplamakla geçmiyor tabii, farklı farklı görevleri de yerine getirmeniz gerekiyor çünkü sizin amacınız doğrudan suçluyu yakalayıp hapise girmesini sağlamak. Dexter: Hidden Darkness’da yaptığınız işlemler sonrasında normalde enerjiniz harcanıyor ve bu da oyundan sürekli kopmanıza yol açıyor. Lakin benim verdiğim hileli mod sayesinde siz enerjiniz hiç tükenmeden istediğiniz kadar uzun süre oynayabileceksiniz. Eğer hikayeye dayalı oyunları seviyorsanız bu da kesinlikle Android cihazınızda bulunmalı!Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 Para ve Enerji Hileli Mod Apk indir
Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 Para ve Enerji Hileli Mod Apk indir
Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 Para ve Enerji Hileli Mod Apk indir
Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 Para ve Enerji Hileli Mod Apk indir
Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 Orjinal Apk indir – (35.1 MB)
Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 Hileli Mod Apk indir – (35.3 MB)
Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 OBB indir – (215 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Dexter: Hidden Darkness 2.0.2 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.bloobuzz.dexter klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*