Driver Talent 6.4.41.134 indir

Şoför problemlerini çarçabuk çözün.

Driver Talent, bütün şoför sorunlarını tespit edip düzelterek sıkıntı çıkaran donanım için dürüst sürücüyü arama derdinden kurtaran fantastik bir program. Bilhassa Windows 10 öncesi PC kullanıcısı iseniz yoğun şekilde işinize yarayacak bir pogram olduğunu düşünüyorum.

Windows ON işletim sistemiyle her ne dek sürücü sorunları azaltılsa da hala sorunlar yaşanabiliyor. öte yandan Windows 10 ’a sıcak bakmayıp geçmeyen birçok kullanıcı mevcut. Durum böyle olunca şoför problemlerini çözen programlar hala köşede durması gereken programlar arasında yer alıyor. Windows sistematik bilgisayarda herhangi bir donanımın sürücüsünden doğan sıkıntısı bulup, içten sürücüyü kurmanıza destekçi olan programlardan birisi de Driver Talent.

Sisteminizi derinlemesine tarayarak eski, noksan, ahenkli olmayan sürücüleri bulan ve tek tıkla tüm sürücü sorunlarından kurtulma kolaylığı sunan Driver Talent ’ın fena yanı ise ücretsiz sürümde sürücüleri son sürüme güncelleme, tek tıkla sürücü indirme ve güncelleme, sürücüleri yüklemeden ya da kaldırmadan öncelikle sürücüleri otomatik olarak yedekleme ve kaydetme, USB ile bağlanan cihazların sürücülerini otomatik yükleme, sürücüleri ön indirme ve kaydetme, oyun deneyimini etkileyen donanımların sürücülerini öncelikli şekilde güncelleme gibi olmazsa olmamaktadır özellikler yer almaması.

, Driver Talent 6.4.41.134 indir cephile.com şekilde sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*