Dubai Yarış v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Dubai Yarış v1.8 PARA HİLELİ APK, araba oyunlarını sevenler için güzel bir alternatif olacağını düşündüğüm yapımcılığını Zero Four LLC stüdyosunun üstlendiği farklı yarış türlerini içinde barındıran son zamanlarda popüler olan oyunlardan birisidir. Dubai Yarış içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyun parası ile satın tüm arabaları satın alabilir dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Dubai Yarış’da amacınız kontrol ettiğiniz araba ile bölümün amacına göre sizden istenilenleri yapmaktır bazen drift yapabilir bazende dubaların peşinde lastik yakabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dubai Yarış Play Store’da 3.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Dubai Yarış v1.8 MOD APK İNDİR – 17MB

Dubai Yarış v1.8 SD DATA İNDİR – 233MB

Kurulumu

Dubai Yarış v1.8 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.zerofour.dubairacing” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dubai Yarış v1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dubai Yarış v1.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dubai Yarış v1.8 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*