Dungeon Hunter 4 v1.9.0i MOD APK – PARA HİLELİ

Dungeon Hunter 4 v1.9.0i PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum aksiyon, strateji, macera ve RPG tarzındaki oyunları sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyosu GAMELOFT’un üstlendiği Dungeon Hunter serisinin son oyunu olan Dungeon Hunter 4 sizlere sunmak istiyorum. Oyunda yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız taş hileli olarak paylaşıyorum bu sayede Dungeon Hunter 4 içindeki tüm silahlara ve zırhlara sahip olabilir karakterinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joytick mantığıyla sağlanmaktadır. Sahip olduğunuz karakter ile zorlu mücadelelere katılıp bir çok yaratığı öldüreceksiniz. Dungeon Hunter 4 Play Store’da 915.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Dungeon Hunter 4 v1.9.0i MOD APK İNDİR – 29MB

Dungeon Hunter 4 v1.9.0i SD DATA İNDİR – 912MB

Kurulumu

Dungeon Hunter 4 v1.9.0i SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftD4HM” android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dungeon Hunter 4 v1.9.0i MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dungeon Hunter 4 1.9.0i para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dungeon Hunter 4 1.9.0i taş hile apk : oyuna giriş yaptığınızda taş miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : Dungeon Hunter 4’e giriş yaparken internet bağlantınızı kapatın aksi halde açılmayabilir oyun aniden kapanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*