FINAL FANTASY 4: AFTER YEARS v1.0.6 FULL APK

FINAL FANTASY 4: AFTER YEARS v1.0.6 FULL APK, RPG, aksiyon ve macera tarzındaki oyunları seviyorsanız günün ikinci konusu olarak sunacağım yapımcılığını SQUARE ENIX stüdyosunun üstlendiği neredeyse tüm platformlarda adını duyduğunuz Final Fantasy serisinin mobil oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakterler ile düşman askerlerine ve yaratıklara karşı savaşmaktır. Oyunun asıl kahramanı Cecil ve Rosa’dan olma Ceodore’dur. FINAL FANTASY oyunları genel olarak sıra tabanlıdır FINAL FANTASY 4: AFTER YEARS’da bundan payını almıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. FINAL FANTASY 4: AFTER YEARS Play Store’da 28.99TL’dir 5.200’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

FINAL FANTASY 4: AFTER YEARS v1.0.6 FULL APK İNDİR – 2MB

FINAL FANTASY 4: AFTER YEARS v1.0.6 SD DATA İNDİR – 453MB

Kurulumu

FINAL FANTASY 4: AFTER YEARS v1.0.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.square_enix.android_googleplay.FF4AY_GP” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

FINAL FANTASY 4: AFTER YEARS v1.0.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*