Food Street 0.26.4 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciSupersolid
Sürüm:0.26.4
Kategori:Hileli Oyunlar / Simülasyon Oyunları
Boyut:73.6 MB
Dil:Türkçe

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBFood Street, bir restoran kurup işleteceğiniz son derece eğlenceli simülasyon oyunudur. Evet simülasyon oyunu severler için geliştirilen bu muhteşem yapımı kesinlikle beğeneceğinizi ve saatlerce oynayacağınızı düşünmekteyim. Food Street Türkçe dil desteğine sahip olduğundan oyunda her şeyi anlamanız mümkün. Zaten uzun süren eğitim modunda yapmanız gereken şeyleri ve nasıl yapılacaklarını öğreniyorsunuz. Oyuna ilk olarak restoranınızı kurarak başlıyorsunuz, bu restoranın diğerlerinden farkı her şeyi sizin taze bir şekilde yetiştirmeniz ve sunmanızdır. Örneğin domates çorbası yapılacaksa restoranın bahçesine ektiğiniz domatesleri alıyorsunuz ve daha sonra çorbanızı hazırlıyorsunuz.

Hazırladığınız tüm yiyecekleri restoranınızın dolabında muhafaza ediyorsunuz ve istendiği taktirde müşterilerinize sunuyorsunuz. Eğitim modunu tamamladıktan sonra son olarak restoranınıza bir isim veriyorsunuz ve işin başına geçiyorsunuz. Oyunda para ve elmasın değeri çok büyük, çünkü beklemek istemiyorsanız para ve elmas sayesinde her şeyi hızlıca yerine getirebiliyorsunuz. Food Street’de seviye atladıkça restoranınızı da geliştiriyorsunuz ve yeni eşyalar satın alarak kapasitesini, imkanlarını yükseltiyorsunuz. Benim çok sevdiğim bu oyunu siz de hemen indirin!Food Street 0.26.4 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir
Food Street 0.26.4 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir
Food Street 0.26.4 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir
Food Street 0.26.4 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir
Food Street 0.26.4 Orjinal Apk indir – (30.5 MB)
Food Street 0.26.4 Hileli Mod Apk indir – (30.5 MB)
Food Street 0.26.4 OBB indir – (79.2 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para ve elmas hileli modda oynamak için önce Food Street 0.26.4 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.supersolid.honestfood klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*