GM 5 Plus Nougat Android 7.0 Güncellemesi Kurulum İndir

GM 5 Plus için Nougat Android 7.0 geçtiğimiz günlerde uyarlandı ve kullanıcılara gönderilmeye başlandı. Bu konuda General Mobile 5 Plus için gönderilen Nougat Android 7.0 kurulumunun nasıl yapılacağını öğreneceksiniz. Aşağıda bir download linki mevcuttur ve bu linkten Android 7.0 ı öncelikle bilgisayarınıza indirip aşağıdaki kurulum adımlarını düzgün bir şekilde takip etmelisiniz. Sürüm 7.0 olduğundan ilk versiyonda genelde bazı eksiklikler bulunabilir. Kurulumu yapanlar eksiklerin giderilmesi için takip eden güncellemeleri beklemeli.

[alert type=”success”]Bu kurulum tek simli cihazlar içindir çift sim cihaz kullananlar için rom geldiğinde konu düzenlenecek.[/alert]

Kurulum:
1- İndirdiğiniz dosyayı hafıza kartına kopyalayın.
2- Cihazınızı kapatın
3- Güç tuşuna ve ses açma tuşuna aynı anda basarak cihaz titreyene kadar bekleyin, titredikten sonra tuşları bırakın.
4- Komut yok yazısını gördüğünüzde önce güç tuşuna daha sonra elinizi kaldırmadan ses açma tuşuna basın, recovery menüsü gelecektir.
5- Install zip bölümünden hafıza kartına aktarmış olduğunuz zip dosyasını ses tuşlarıyla hareket ederek seçin ve güç tuşuna basarak seçiminizi onaylayın.
6- İşlemi başlattıktan sonra sadece bekleyin telefon kendisi kurulumu tamamlayacaktır.
7- Yükleme işlemi tamamlandığında reboot system seçeneğini seçerek cihazı yeniden başlatın ve android 7.0’ın tadını çıkarın…

[sdm_download id=”1037″ fancy=”1″ new_window=”1″]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*