GM 5 Plus Tools [Root, Recovery, Xposed, OEM Kilidi, Rom] İndir

General mobil 5+ cihazınız için her türlü işlemi tek tıklama ile gerçekleştirebilen bir paket yazılımdır. Cihaz ile alakalı root, recovery, xposed, oem – bootloader kilidi açma ve custom rom, stock rom yüklemelerini sadece bir tıklama ile kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Aracın görsel arayüzü oldukça anlaşılır ve sade olarak hazırlanmış. Kodlarla vs uğraşmadan dilediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

Aracın kullanımı hakkında bilmeniz gereken hususlarada değinelim. Programı indirdikten sonra bilgisayarınıza inmiş olan zip dosyası içerisindeki .exe uzantılı aracı çalıştmanız yeterli olacaktır.. Sadece programı çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda Net Framework 4.5 ve üzeri bir sürüm kurulu olmalıdır. Kurulumu aşağıda vermiş olduğum linkten indirip kurabilirsiniz. Katılımsız kurulumdur çalıştırdığınızda kendisi kurulur. Extra olarak program içerisindeki fonksiyonların telefonunuz üzerinde işlemleri gerçekleştirebilmesi için muhakkak USB HATA AYIKLAMA fonksiyonunun açık olması gerekmektedir. Usb hata ayıklamayı aktif ettikten sonra telefonunuz kapalı yada açık olması farketmeksizin işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program kendisi cihazı gerekli moda alıp işlemleri yapabilecek şekilde hazırlanmış.

Programı çalıştırmanızın ardından yapacağınız işlemlerle ilgili küçük ayrıntılarıda aşağıda verdik. Dikkatli bir şekilde kullanıp programı kenarda saklamanız sonrası içinde faydalı olacaktır. Program yeni marshmallow ve nougat güncellemelerinide sorunsuz bir şekilde desteklemektedir. Bu arada program içerisinden CM gibi custom rom ve gapp dosyalarınıda sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Root ve rom yükleme işlemlerinde hepsi bir arada kullanışlı bir araçtır. İşinizi oldukça kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış ve ücretsizdir. Türkçe dil desteği ilede kullanımı dahada kolay olacaktır.

[sdm_download id=”1161″ fancy=”1″ new_window=”1″ color=”white”]

[sdm_download id=”846″ fancy=”1″ new_window=”1″ color=”white”]

Stock ROM Kurulumu İçin Yapılması Gerekenler

Stock rom menüsü içerisinden telefonunuza rom kurmak için öncelikle kuracağınız rom’u herhangi bir yerden indirmeniz gerekmekte. İndirdiğiniz romlar zip içerisinde ise bunu zipten çıkartmanız gerekiyor. Ardından GM 5 Plus Tools’u açın, Stock rom bölümünde bulunan ‘Seç’e tıklayın ve zip’ten çıkarttığınız stock rom’un ‘Images’ yolunu işaretleyin.

Bu işlem dışında diğer işlemleri sadece tıkla çalıştır mantığı ile uygulayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. TWRP recovery ve root işlemleri en basit yoldan herhangi bir işlem gereksinimi duymadan sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Programın ekran görüntüleri şu şekilde :

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*